HERO IMAGE

HERO IMAGE
PROFILE PICTURE

Ahoj!


Jmenuji se Lucie. Jsem digitální storyteller. Žiju hlavně venkovem, mateřstvím & tím vším okolo. Tento blog jsem již uložila ke spánku, ale pár vybraných řádků nechávám online. Vyprávění zůstávám i nadále věrná.

Můj příběh

„Když chcete psát dobře, musíte psát o tom, co znáte.“

Co nosím (když nosím M.) 4

S příchodem jara na mě padla chuť si konečně zase pořídit něco do šatníku. Dlouhé měsíce z něj totiž především vyhazuju jeden kousek za druhým. Hledám něco, co by zapadalo do představy... kterou vlastně pořád nemám, jak jsem si uvědomila asi o dvě vteřiny později. A tak jsem pořád stejná... stejná šedá myš.


Jedinou změnu představují bílé tenisky, které mi poslední dva roky ze záhadného důvodu v botníku chyběly. Jinak pořád nosím šedou mikinu, jedny a ty samé džíny a bez slunečních brýlí nedám ani krok. Je celkem evidentní, proč bych si nemohla hrát na fashion blogerku, přestože kohokoli kromě sebe jsem schopná vymódit všelijak.

Slíbila jsem si, že si koupím konečně i barevné tričko, čímž myslím jiné než neutrální bílé a šedé. A jak to se mnou v obchodech vypadá? Prohlížím si krajková trička... bílá trička. Takže si zatím užívám různé odstíny růžové na květech stromů u nás na zahradě i v okolí. Šatník počká. 

Navíc se začíná krátit Martínkovo nosící období, tak směřuji soustředěním jiným směrem. Nosítko je stále mým věrným pomocníkem, ale doma ho vytahuji minimálně. S příchodem jara trávíme většinu času venku, takže i situace vyžadující Martínkovo posazení do nosítka se přesunuly mimo prostor domu. 

Za sebe doporučuji brát nosítko především s sebou do auta. Po všechny případy. Nikdy předem netušíte, kdy začne batole po vystoupení z auta stávkovat.

* * * * *

Poslední dny, když Martínka nosím, vytahuji nejčastěji nosítko Ergobaby Adapt.
© 2015-2022 Tvrdohlavá máma • Theme by Maira G.