HERO IMAGE

HERO IMAGE
PROFILE PICTURE

Ahoj!


Jmenuji se Lucie. Jsem digitální storyteller. Žiju hlavně venkovem, mateřstvím & tím vším okolo. Tento blog jsem již uložila ke spánku, ale pár vybraných řádků nechávám online. Vyprávění zůstávám i nadále věrná.

Můj příběh

„Když chcete psát dobře, musíte psát o tom, co znáte.“

Máma online / Anna Rathkopf alias Máma za vodou

Máma online. Dvě obyčejná slova, která v každém z nás mohou vyvolávat naprosto odlišné představy. Co vidíte vy? Mámu, která kojí, a zkracuje si čas krmení svého potomka skrze telefon pevně sevřený v ruce? Taky to může být šikovná máma švadlenka, která rozjíždí na mateřské svůj nový sen a musí být online, aby byla vidět. Nebo zcela jednoduše takzvaná mamablogerka, která nás provází svým mateřským životem. A nebo ještě jinak. Jako Anna Rathkopf. Máma za vodou.


Annu znám pouze online. Poprvé jsem na ni narazila na jednom webu pro maminky, kde jsem se skrze její příspěvky seznamovala s životem Češky za velkou louží. Žije přímo v NYC. A tak vznikl i její blog Máma za vodou.


„Jsem holka z Prahy, máma zpoza velká louže, co ráda cetuje a užívá si život s mini chlapíkem a Amíkem.‟
Anna má smysl pro humor, který je mi velmi blízký. Stejně tak styl vyprávění. Nejen mě baví tím vším, co sdílí online. Nikdy nevím, jestli napsat bohužel nebo bohudík u informace, že dokáže stejně poutavě provázet i bojem s rakovinou.


S manželem Jordanem, fotografem na volné noze, vše dokumentují od samého počátku. A kromě psaného příběhu vznikla a dále vzniká fotodokumentace života s rakovinou. Fotoesej Her2 publikoval také online magazín Thrive Global. Jestli vás zajímá i tohle téma, určitě se mrkněte nejen na Annin Blog, ale taky na stránky projektu přímo u Jordana.

Mimochodem - pokud byste Annu a její rodinu rádi poznali osobně, není nic jednoduššího, než si pronajmout během cesty do NYC jejich byt v Brooklynu.


* * * * *

Anna Rathkopf - blog Máma za vodou: https://mamazavodou.blogspot.cz/

* * * * *

Zdroj fotografií: mamazavodou.blogspot.cz a www.facebook.com/Mamazavodou
© 2015-2022 Tvrdohlavá máma • Theme by Maira G.