HERO IMAGE

HERO IMAGE
PROFILE PICTURE

Ahoj!


Jmenuji se Lucie. Jsem digitální storyteller. Žiju hlavně venkovem, mateřstvím & tím vším okolo. Tento blog jsem již uložila ke spánku, ale pár vybraných řádků nechávám online. Vyprávění zůstávám i nadále věrná.

Můj příběh

„Když chcete psát dobře, musíte psát o tom, co znáte.“

Začátek

Jmenuji se Lucie a pocházím z jižní Moravy. Jsem střelec. Jsem pisálek. Jsem tvrdohlavá holka. Po sedmadvaceti letech budu přidávat novou nálepku - máma. Pořád mi trochu skřípou zuby, když si to (byť jen pro sebe) řeknu nahlas - budu máma. Zní to divně. Změní se možná ledaco, ale tvrdohlavá budu určitě pořád.


Rozhodla jsem se nedusit vše tiše v sobě, proto budu tvrdohlavá máma s blogem. A tak vás u sebe vítám. Co přesně tady najdete? No… abych k vám byla od začátku upřímná - to bych taky chtěla vědět. Mrk, mrk. Neculím se totiž na obrázky z ultrazvuku, jím v průběhu těhotenství “zakázané” potraviny a klidně veřejně přiznám, že si v sobě hodlám zachovat kus sobce mateřství nemateřství. Zároveň mi ale není úplně šumák, jak své dítě vychovám nebo co mu koupím, ať už se jedná o kosmetiku nebo třeba hračky.

Takže pokud se nebojíte, riskněte to a stavte se za mnou i příště! Nekoušu a budu, jak doufám, čekat s novým článkem.
© 2015-2022 Tvrdohlavá máma • Theme by Maira G.